5. OS – 4. kolo: Naše Béčko v Kostelci

V rámci 4. kola jsme jeli do Kostelce, kde nás hostil místní tým „G“. Původně se zdálo, že poskládat sestavu bude až nemožné. Pracovní povinnosti a podobné libůstky zapříčinily, že se z relativně širokého kádru skoro nepodařilo složit alespoň 4 hráče. Máme v týmu ale pořádné srdcaře a Laďa jel pomoct i přes nemoc a antibiotika. Sestava tedy nakonec byla Laďa, Ríša, Pavel Holek a poprvé taky Michal Friedrich.

Všichni borci do toho dali vše, velmi dobré výkony. Michal hned v první dvouhře zaznamenal své první vítězství, a tak jsme hned vedli 3:0. I v dalších zápasech ukazoval kvalitu, často vedl, ale další vítězství už nedotáhl. Soupeř často tlačil nepříjemnými chopovanými údery, což Michalovi nevyhovovalo. Pokud se výměna dostala do horní spinové rotace, tak často dominoval malenovický borec.

Pavel Holek 3 kousky, kdy podcenil poslední zápas. V tom vedl 2:0, ale nakonec nevyhrál. Mohlo to být 100%. Pavel uváděl soupeře (a mnohdy i fandící spoluhráče) v úžas svým stoickým klidem, což se nakonec ukázalo jako rozhodující.

Laďa i přes nemoc hrál úspěšně. Během utkání jsme zvažovali i plán „B“, tedy ihned po dosažení 10-ti bodů zaručující vítězství v utkání, zbytek Laďových zápasů pustit. Nakonec ale odehrál vše a slavil tři vítězství v singlu.

Ríša šel po 100% jako vlčák. Hrál dobře a s chutí. Snad konečně prolomí smůlu a zúročí to, co má natrenovane a umí.

Skvělý výsledek na venkovním utkání v Kostelci, kde jsme hráli poprvé. Jen tak dál a tento výkon zopakovat v dalším utkání na domací půdě se Slopným „D“. Tentokrát byla výhra zcela zasloužena.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.