Postup v Poháru Zlínský Švec! I bez Pavla!

PPK Malenovice – Bohuslavice u Zlína 6:4

Neuvěřitelné!
Za domácí tým nenastoupil Pavel Vítek, který před třemi týdny proti stejnému soupeři vyhrál všechny zápasy v jinak velmi vyrovnaném utkání. Bude chybět řeklo by se. Možná ano. Možná mohla být výhra vyšší či jistější. Možná mohl radou vypomoct svým spoluhráčům a možná si po tomto utkání mohl dát i pivo. Ale za stolem tentokrát nechyběl.
Utkání vyrovnané být mělo.
Plán zněl jednoduše, ovšem teorie se od praxe mnohdy liší, takže zde včetně vyhodnocení:
1. Radek Sedláček s Martinem budou nadále pracovat na sehrání čtyřhřy. Splněno! (tento debl je zatím v soutěžních zápasech neporažen, přičemž narazil i na opravdu těžké soupeře a Malenovice z toho jistě budou v průběhu sezóny těžit)
2. Martin udělá 3 body. Splněno! (rozhodně nešlo o jistotu. Vždyť Martin s Peťou Mikeštíkem posledně prohrál a porazit Miru Portische 2x za sebou je již známka kvality. Ale čert vem předpoklady – Martin se dostává do formy a bude se již jen lepšit. Kam až se výkonnostně dostane? Rádi se necháme překvapit)
3. Kužel s Jarkem to nějak doklepou. Splněno! (a ne jen tak nějak náhodou. Jarek si bod pohlídal a dle výsledků jednotlivých setů zatápěl i Mirovi, Radek pak vítězný bod připsal naprosto suverénním výkonem).

Celkově vzato si této výhry jistě chlapi cení víc, než s Pavlem v zádech.

Hvězda večera? PPK Malenovice.

A příště? Obhájce trofeje ze Štítné. Těžký soupeř. Říká si možná Štítná 😀
(vtip) (nebo ne? :D)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.