Áčko poprvé ztratilo body, Béčko porazilo Slopné

TJ Sokol Mysločovice „C“ – PPK Malenovice „A“ 9:9

Vyrovnaný a ze strany Malenovic velmi smolný zápas. Není problém přijmout dělbu bodů či přímo porážku když je soupeř lepší a zaslouží si to. Tentokráte to však byl jiný případ.
Jistě za domácí nastoupili dobří hráči. Především Mira Utínek, jenž má zkušenosti z vyšších soutěží a za ty roky již přesně ví, co si může dovolit. Body měl dělat také mladý Filip Malota, který má výbornou ruku a jednou může hrát pěkný ping-pong. Ovšem to mělo být ze strany Mysločovic téměř vše a favorité na těsnou výhru byli doposud první Malenovice.
Vše začalo pro nás nepříznivým losem čtyřher. Zde jsme doufali, že dojde na souboj silných hráčů soupeře Utínek-Malota proti manželům Vítkovým, přičemž Radek Sedláček s Martinem Holišem měli připsat druhý bod proti lehčím soupeřům. Dopadlo to však jinak a Radek s Martinem prohráli svou první čtyřhru v sezóně o pouhé 2 balónky.
Poté utkání dlouho běželo dle předpokladů, ovšem v samotném závěru přišly další komplikace, když Radek nedokázal v těsném souboji přetlačit Milana Kolaříka (staršího), Martin prohrál 2 velice vyrovnaná utkání (pro představu s Mirou Utínkem -10, -10, -9) a vytoužený 10. bod nakonec nedokázal připsat ani Jarek Plachý, který s taktéž s Milanem Kolaříkem dokonce 2:0 na sety vedl, ovšem po velice dlouhém a úmorném boji soupeř otočil a domácí se tak mohli radovat z nečekané remízy.
Poměr setů 27:34 ve prospěch PPK hovoří za vše. Měli jsme několik šancí zlomit utkání na naši stranu, zatímco soupeř uhrál prakticky všechny své možné body, další skutečně neměli kde vzít.
I tak ovšem někdy vypadá ping-pong a my se z toho oklepeme, přidáme v tréninku a v dalších kolech proti silnějším soupeřům zkusíme naopak my loupit body. Mysločovicím každopádně patří uznání za předvedenou hru a obrovskou bojovnost především právě Milana Kolaříka a soupeřům tímto gratulujeme…


PPK Malenovice „B“ – SK Slopné „D“ 13:5

Domácí byli v tomto utkání favorité a tuto roli se jim podařilo bez větších problémů naplnit. V průběhu utkání tak šlo jen o důležité detaily. Radek Sedlář své zápasy zvládl v pohodě a po 2 odehraných zápasech již za rozhodnutého stavu přepustil místo Charliemu.
Rychlé vítězství byla tentokráte zásluha samotného předsedy, který při průběžném výsledku 10:1 měl na svém kontě již 4 body za úspěšnou čtyřhru s Laďou Kopečkem a své 3 dvouhry a byl také nakonec jediným domácím hráčem, který porazil nadějného jmenovce Ondru Kuželu.
Laďa s Ríšou odehráli svůj vysoký standard, oběma chybělo velmi málo, aby zvítězili ve všech zápasech.
Celkově vzato družstvo po odehrané čtvrtině zápasů, kdy již narazili na všechny své soupeře, drží pěkné 3. místo, což nejspíše odpovídá výkonnosti jednotlivých týmů. Nyní vyrazí do Nedašova a budou doufat v úspěšnější odvetu. Jistě soupeř je to silný, ale už jej známe a doma konec utkání vypadal velmi vyrovnaně. Jak si povedou naši borci tentokráte?


Hvězda víkendu – Ondra Fagoš

Je super, že se Ondra bodově chytil. Již nějakou dobu předvádí pěknou hru, dlouho jej však provázela smůla v koncovkách a pátých setech. Tentokráte se projevil jako správný kapitán a i ve svém posledním zápase průběžně vedl. Sice si tedy připsal opět jednu těsnou porážku, ale sám musí být jistě se svým výkonem spokojen. Snad nám teď předseda nezpychne a zůstane motivován 🙂


Zajímavost víkendu

Na zápase áčka v Mysločovicích byl přítomný zvěd z Louk, Jirka Volf, a pochopitelně fandil domácím. Je to zcela pochopitelné, přesto to je to pro hráče Malenovic pocta. Favorit soutěže se obává o výsledek vzájemného utkání a zjišťuje informace. Sice jsme soupeře svým výkonem spíše ukolébali, nicméně na podcenění určitě spoléhat nemůžeme, za 14 dní nás jistě čeká zajímavý zápas…

Jeden komentář “Áčko poprvé ztratilo body, Béčko porazilo Slopné”
  1. Ahóóójte Malenovice, děkuji za uvedení zajímavosti, ale ono to zase tak zajímavé není, v Mysločovicích žiju a klukům chodím fandit a podpořit je na všechny jejich zápasy, tedy ani váš zápas nebyl vyjímkou 🙂 Je to v podstatě můj druhý domovský klub 🙂 I když přiznávám, že není špatný si soupeře někde předem prohlédnout 🙂
    Ale už se na vás těšíme v Loukách, možná aj svině pob(l)ijeme a aj klobásky budú 🙂
    Přeji vám, ať se vám daří (tedy samozřejmě kromě Louk a Mysločovic :-), udělali jste pro pinec maximum práce, i my jsme začínali od píky, tedy víme, co to vše obnáší a co je to za starosti.
    Tedy příští sobotu v Loukách 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.