Představení týmů na sezónu: PPK Malenovice „B“ (OS 5. třídy)

Po doplnění kádru, kdy z našeho oddílu nikdo neodcházel, ale naopak se rozrostl o celkem 5 lidí, bylo jednomyslně rozhodnuto o založení druhého družstva.

Základ zde tvoří duo vedoucích oddílu Ríša MokrošOndrou Fagošem. Richard, možná pojmenovaný dle piva, má velmi dobrou stolně tenisovou ruku a obecně velké nadšení pro pinec. Táhl svým příkladem například i rekonstrukci herny a je vidět, že na sobě chce hodně pracovat. Není tedy důvod, aby letos v 5. Okresní třídě nepatřil mezi ty nejlepší hráče. Ondru zdobí především konzistence úderů i celkových výkonů.

Dalším, minimálně z pohledu pivovaru již zkušeným a osvědčeným, hráčem na soupisce je Radek Sedlář. Ten se loni zapsal do povědomí především 2 výhrami nad Jaromírem Šidlíkem, který měl v momentě své porážky ELO 1182, což bylo vůbec největší individuální vítězství loňského roku. Svou netypickou hrou se i Radek bude řadit mezi velmi nepříjemné soupeře pro většinu hráčů ostatních týmů.

Laďa Kopeček si zvyká na nové nářadí a jeho údery budou agresivnější, než tomu bylo v uplynulé sezóně, přičemž už tehdy si vysloužil slova uznání od některých soupeřů a například skalp Ivana Rizovského je velmi cenný. Letos by to měl být jeho rok a to nejen v ping-pongu…

Takzvaně pod čarou má družstvo ještě hodně lidí ochotných sbírat starty a nějaké ty body.

Pavel Holek a Honza Fagoš, již loni ve 2 případech vyhráli, Markétka Nesvadbová a Milan „Charlik“ Kunst, zatím na své první vítězství čekají. Nutno ovšem říci, že právě u Charlieho s Maki je vidět velký pokrok a svých šancí se jistě zhostí s nadšením a velkou motivací.

A aby měl vedoucí družstva zamotanou hlavu ještě víc, tak může nasadit také nově zaregistrované posily Martina VrbuMichalem Friedrichem.

Tip redakce: 4. místo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.