Report z přátelského utkání se Slopným

Dne 14.8 jsme odehráli první domácí dvojutkání společně s našima kamarády ze Slopného.

V prvním utkání za PPK „A“  nastoupili: Martin Holiš, Plachý Jaroslav, Kopeček Ladislav a Sedláček Radek na straně Slopného „A“ nastoupili: Šustek Bohuslav, Surá Kateřina, Váňa Václav a Škarek Ladislav. Vítězstvím 13:5 domácích 😉

 

V druhém utkání PPK „B“ nastoupili: Holík Roman, Friedrich Milan, Fagoš Honza, Richard Mokroš a Sedlář Radek a na straně hostů ze Slopného „B“ : Kužela Ondřej, Trunkát Evžen, Kužela Patrik a Trunkát Josef.  Toto utkání skončilo k oboustranné spokojenosti 9:9  😉

K zhodnocení utkání jsme poprosili za domácí Ladislava Kopečka a Honzu Fagoše.

Na straně hostů utkání zhodnotila Kateřina Surá a Evžena Trunkát za což jim nesmírně děkujeme 😊. A přejeme hodně úspěchů v nadcházející sezóně 🙂 

 

Kateřina Surá

Jak vnímáš realitu, že je pinec převážně záležitostí mužů?

Velmi kladně . Mužský kolektiv je bližší mojí povaze, chlapský humor mi vyhovuje. Herně samozřejmě je ženský sport jinde a jistě tu výkonnostně či mentálně máme handicap, ale hrajeme amatérskou soutěž a sportem se přeci hlavně bavíme. Jediný problém je v tom, že chlapi si mě snadno zapamatují, ale jak si jich mám tolik pamatovat já?

Jaké máš pocity a dojmy, se  zápasu s Laďou Kopečkem

Subjektivní pocit z vlastní hry bych radši nekomentovala, vyplývá z toho jediné – je třeba začít trénovat!

Jak vnímáš ulevení si nadávkou?

Nevadí mi. Určitě to ujede občas i mně. Jen všeho s mírou.

Jak vnímáš PPK ?

Je tu opravdu velmi cítit to počáteční nadšení a dobrá parta. Budeme jim držet palce, aby jim to vydrželo. A my konkrétně jim určitě závidíme krásnou hernu, kterou mají jen pro sebe. Takovou mít ve Slopném!

Jaké máš cíle pro nadcházející sezónu ?

Nedělat ostudu týmu

Bonusová😉 :  Jaké pivo Ti u nás chutná ? 😉

Pivo? Tomu já fakt nerozumím. Dobré. A studené.

 

Kopeček Ladislav:

Jak přistupuješ k zápasu se ženou ? 😉

K zápasu se ženou přistupuji jako ke každému jinému zápasu, je to pro mě soupeř jako každý jiný.

Jaké máš pocity a dojmy, se  zápasu s Kačkou?

S Kačkou jsem si to užil a hráli jsme tak trochu pro diváky. Byl to vyrovnaný a krásný zápas s krásnou kočkou na druhé straně stolu.

Ty a Slopné 😉

Slopné patří mezi naše oblíbené soupeře, jak po stránce herní, tak i po stránce co se týká kolektivu, je to kolektiv jak má být, ničeho se nebojí .

Jaké máš cíle pro nacházející sezónu ?

Cíle do nové sezóny jsou jasné, nasbírat nové zkušenosti, překvapit sebe i soupeře a získat tím i nějaké body, aby jsme udrželi OS3

Jak se Ti hrálo první dvojutkání v nově zrekonstruované herně ?

Utkání v nové herně PPK se čtyřmi stoly a super podporou jsou krásné a někdy i těžké , jsme kolektiv který to hraje pro radost, dokáže si to užít a také kvalitně oslavit jak výhru tak i prohru.

 

Evžen Trunkát:

Jak se ti u nás v nové herně líbilo?

Musím říct, že za ty dva roky co sem jezdím, se tady udělalo moc práce a herna dostává charakter, jako jiné špičkové herny. Velkou výhodou jsou čtyři hrací stoly jak na trénování tak i eventuálně na nějaké turnaje či přátelská utkání jako bylo právě dnes, v podobě čtyř týmů.

V družstvu máte i mládežníky – jaké to s nimi je a je na ně spoleh?

Kluci jsou moc šikovní a díky tomu, že trénují tak jejich výkonost stále roste. Je to určitě velký přínos i pro budoucnost oddílu. Kdyby nebyla předčasně ukončena minulá sezóna, hráli by o prvenství  v okresní lize mládeže.

Jaké máš pocity a dojmy, se  zápasu s Honzou Fagošem?

Honza je super chlap a jeho výkonost jde stále nahoru. První set byl celkem vyrovnaný, ale Honza měl lepší koncovku. V druhém setu jsem dělal zbytečně moc chyb a tak se stal opět kořistí Honzy. Třetí set byl vyrovnaný, ale já měl šťastnější koncovku a vyhrál ho 13:11. Další set se mi podařilo taky vyhrát a tak rozzuzlení musel přinést pátý set. V něm jsme se přetahovali o každý míček. Utkání jsem mohl rozhodnout, když jsem vedl 10:8. Honza se ale nevzdal a vyrovnal. Poté jsme měli každý šanci urvat zápas pro sebe. Nakonec se štěstí přiklonilo na mou stranu a pátý set se dohrál se skóre 14:12.

Co si myslíš o PPK?

V Malenovicích je spousta chlapů, kteří se tomuto sportu věnují a je vidět, že je to baví. Je zde parta lidí, která se hecuje a jde si za vítězstvím. Jsem moc rád, že jsou v soutěži takoví hráči. Přátelství je důležitá vlastnost a jsem rád, že mám přátelé zrovna tady. Jaké máš cíle pro nadcházející sezónu ? Mé cíle jsou v podstatě každý rok stejné. Pokusit se vyhrát co nejvíce zápasů a tak pomoci celému týmu k výhrám. Důležité je, aby v týmu vždy byla dobrá nálada, i když se prohrává. Není důležité jen vyhrávat, ale spíše si zasportovat a tím udržovat tělo v nějaké kondici.

Bonusová:  Chutná ti Malenovické pivo (které nejvíce)?

Tak zde není nad čím váhat. Pivo je zde super a pokaždé si dávám světlou jedenáctku. Ostatní piva pak ochutnávám v plastových lahvích. Člověk si zde najde zalíbení, protože nabídka je opravdu široká. Musím zde podotknout a moc poděkovat chlapům, kteří tyto piva připravují a nám pak dají i nějaké na cestu domů.

Celému oddílu přeji hodně úspěchů do nové sezóny!!!

 

Honza Fagoš:

Herna praskala i v těchto vedrech ve švech, dalo se hrát?

Na zápas jsem kvůli průtrži mračen dorazil až na poslední chvíli, takže jsem byl už tak rozehřátý, že jsem teplotu v herně moc nevnímal. V tomhle počasí se potím furt, tak mi to tak nepřišlo.

Jaké máš pocity a dojmy, se  zápasu s Evženem T.?

Zápas s Evženem byl druhym7v ten den. V prvním zápase jsem vyhrál bez ztráty setu, v tom druhém jsem opět vyhrál první dva sety, ale potom jsem zřejmě podlehl určitému sebeuspokojení a díky ztrátě koncentrace celý zápasy nakonec ztratil. Průběhem byl zápas identický s naším loňským měřením sil, jen prostě opačně – Evžen vedl 2:0, ale vítězství jsem slavil já. A shodou okolností i oba zápasy (myslím celkově zápasy družstev) skončily remízou

Slopné co nám o něm povíš ? 😊

Slopné je mým nejoblíbenějším soupeřem. Možná to bude tím, že jsem toho celkem zatím moc neodehrál , ale do Slopného se vždy těším (pokud nemusím po zápase na noční do práce )

Jaké máš cíle pro nadcházející sezónu?

Mým sezónním cílem je samozřejmě zlepšení. Konkrétně bych chtěl v této sezóně vyhrát více zápasů než v předchozích dvou sezónách dohromady

Který zápas byl pro tebe dnes nejtěžší?

Nejtěžší, a to především po psychické stránce, byl právě zápas s Evženem. Vzhledem k průběhu tohoto zápasu jsem konečnou porážku těžko vydýchával. Do dalšího zápasu (který prakticky ihned následoval) se mě nastupovalo dost těžko. Ke konci zápasu jsem se přesvědčil, že ještě budu muset zapracovat nejen na technice úderů, ale i na fyzické kondici.

 

 

Další článek nás čeká již 22.8 kdy si pohovoříme s vedoucím C družstva s Ondrou Fagošem 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.