Rozhovor s vedoucím družstva PPK C – Ondřej Fagoš

Představování družstev zahájíme rozhovorem s Ondrou Fagošem vedoucím „C“ družstva které bude hájit naše barvy v OS 5 Třídy

Jak vnímáš funkci vedoucího družstva?

K funkci vedoucího mužstva jsem přišel jako slepý k houslím hned v naší první sezóně. V podstatě jsem o náplni práce vedoucího mužstva nic nevěděl a bral jsem to spíš jako zábavu. Při první registraci klubu a hráčů se naštěstí nachomýtnul Pavel Vítek, který nám s tím hodně pomohl. A můžu říct že pomáhá pořád, bez něj bychom to měli mnohem těžší.

Co očekáváš od svého týmu?

Jediné co od týmu očekávám je nadšení pro hru. Výsledky nás trápit nemusí, takže můžeme hrát naprosto uvolněně. A pokud se podaří zúročit naše tréninky a získáme nějaké body, o to větší radost a motivace to pro nás bude. Je mi jedno jestli budeme v první nebo druhé půlce tabulky, hlavně aby jsme pořád měli chuť do zápasů. V takovém případě je paráda dělat vedoucího mužstva.

Copak nám povíš o svém družstvu?

Základní kostru družstva a týmu tvoří Honza Plhák, Pavel Holek a Roman Holik. Ty doplňují méně zkušení hráči jako Honza Fagoš, Markétka, Čárlík.. Kromě nich máme ještě hráče kteří nemají odehraný žádný zápas v soutěži a to jsou Martin Vrba a Natálka Kopečková. Přičemž doufám že se nezaleknou toho, že letos budou dostávat víc příležitostí… A rovněž si myslím, že nám všem výrazně pomáhá trénink s takovými hráči jako je Pavel a Milan

Na kterého soupeře se nejvíce těšíš (tým)?

Ze soupeřů se pochopitelně těším na ty, které znám z minulých sezón. Nejvíc ale na Slopné a na Spytihněv, tam jsou opravdu fajn lidi, se kterýma si po zápase rádi sedneme a pokecáme. Pokud bych se měl bavit o někom konkrétně, tak mě napadá například Evžen Trunkát, Kuba Váňa, Martin Maršálek nebo Ivan Rozovski. A v případě že se mi v sezóně bude dařit, rád bych zkusil odehrát i zápas za naše béčko. Tady bych moc rád poměřil síly s Loukama, to je prostě derby jak má být.

Na kterého soupeře se nejvíce těšíš (hráč)?

A pokud bych měl opět někoho jmenovat, tak Miru Píšína. Ten se mnou měl trpělivost pinkat ještě před tím, než jsme PPK založili, takže byl tak trochu i on u našeho zrodu.

Kterého soupeře se nejvíce obáváš??

Neřekl bych že se nějakého soupeře obávám. Jak jsem už říkal, nehrajeme na výsledek, spadnout nemáme kam, takže můžeme hrát bez obav. Na některé soupeře se těším, na jiné jsem zvědavý.

Kdo podle tebe překvapí?

Kdo překvapí? Tak nějaký tip v hlavě mám, ale neřeknu. Pokud bych to řekl, už by to nebylo překvapení

 

 

Jako další v pořadí si představíme „B“ družstvo které bude po loňském vítězství a postupu z OS 4 třídy hrát OS 3 Třídy. Představení se ujme Richard Mokroš . Již 29.8 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.